tomograf

Tomograf komputerowy ORTHOPHOS S

Stomatologiczna tomografia komputerowa jest idealnym narzędziem, aby w pełni profesjonalnie wykonać odpowiednią diagnostykę pacjenta przed lub w trakcie leczenia. Niesamowicie pomocna w planowaniu leczenia implantologicznego, chirurgicznego bądź protetycznego.

tomograf
mikroskop2

Mikroskop

Nieoceniona pomoc przy leczeniu endodontycznym. Praca w powiększeniu pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie i opracowanie kanałów zęba. Mikroskop przydaje się także w przypadku leczenia estetycznego, gdzie każdy niuans jest niesamowicie ważny dla osiągnięcia najlepszego efektu.

laser2

Laser diodowy EPIC X firmy BIOLASE

Najnowocześniejszy i ulepszony laser diodowy do codziennego użytku. Daje szybkie możliwości chirurgiczne, higieniczne, estetyczne (wybielanie), a także terapii bólu.

laser2
skaner

Skaner wewnątrzustny CS 3600 firmy OPTIDENT

Dzięki temu urządzeniu możemy pożegnać się z tradycyjnym wyciskiem, jakże nieprzyjemnym dla większości pacjentów. Wycisk cyfrowy jest dokładniejszy, a także skraca czas realizacji prac protetycznych.

wirowka

Wirówka WIN UNION

Zaawansowana wirówka do tworzenia frakcji PRF, PRP oraz CGF .

  • CGF – (Concentrated Growth Factor) to koncentrat czynników wzrostu i komórek macierzystych. Innowacyjna metoda o szerokim wachlarzu wskazań, wykorzystywana w medycynie estetycznej. Powstaje z krwi pacjenta, która po przygotowaniu w wirówce, staje się preparatem wykorzystywanym m.in. W mezoteraii igłowej.
  • PRP – (Platelet Rich Plasma) osocze bogatopłytkowe, które podobnie jak CGF powstaje z krwi pacjenta. Jest to preparat zawierający dużą ilość płytek krwi, przez co pozwala na poprawę kondycji skóry.
  • PRF – (Platelet Rich Fibrin) fibryna bogatopłytkowa, czyli koncentrat płytkowy stymulujący do uwalniania czynników wzrostu i cytokin. Wykorzystywany nie tylko w medycynie estetycznej, ale także do zabiegów implantologicznych i chirurgii stomatologicznej, w celu poprawy gojenia ran poekstrakcyjnych, bądź po regeneracji kości.
wirowka
noz

Nóż ultradźwiękowy PIEZOTOM CUBE firmy ACTEON

Nieoceniony sprzęt chirurgiczny, wykorzystywany przy trudnych ekstakcjach zębow zatrzymanych oraz do zabiegów regeneracji kości.

laser2

WOODPECKER - skaler ultradźwiękowy + piaskarka

Najnowocześniejsze urządzenie, które łączy skaler ultradźwiękowy i piaskarkę. Dzięki niemu zabieg higienizacji przebiega błyskawicznie i bezboleśnie.

bezbólowy-skaler-ultradzwiękowy-woodpecker-pt-a-z-piaskarką